.

.

YOGOTOP 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод германски Овчар Куче Дијамант Везови Плоштадот Diy Дијамант Мозаик Дома Декорација CV605

YOGOTOP 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод германски Овчар Куче Дијамант Везови Плоштадот Diy Дијамант Мозаик Дома Декорација

DEN 403.20
DEN 282.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : YOGOTOP
Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Завршена , Ќе Треба Да Го Завршите Сами.
Функција : S quare дијаманти , Дијаманти покривање на платно заврши ,тоа е 100% фу ќе дијамант везови.
Материјал : 100% Полн Плоштад Смола Дијаманти со 477 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок.
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам,Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба,печатен текстил,алатки.
Забелешка : поголема на големината,подобар ефект .
Увезената нафта платно,јасни симболи.
Висок квалитет на платно со јасни симболи.
447 DMC бои,секој дијамант големина е 2.5mmx2.5mm
Дијамантите се компактна и лесна по завршувањето
Силно лепило,и невкусна и еколошки здрава
Алатки вклучуваат tweezer,вежба пенкало,лепак и зелена плоча
А . Отворете парцела и извади сите дијаманти.
Б . Да се придржуваат малку лепак за да го врвот на перото.
В . Најдете соодветствува дијаманти користејќи check-листа извезена од страна на платно.
Г . Подигнете дијаманти со вежба пенкало.
E . Стави дијаманти на вистинското место означено на платно.
С . Притиснете на готовиот дел,бидете сигурни дека тоа е цврсто прикачен.
Г . Се тркалаат на готовиот сликарство и лице од предната par.
H . По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот
Ви благодариме многу за да изберете . Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се обезбеди висок квалитет
производи и услуги.
Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување во текот на
долго испорака. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие
на стоки. Ние ќе го реши проблемот.
За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по
вашиот приемот. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние
ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда . Ако за било која причина, не се задоволни,
ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Кон својствата

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
YOGOTOP
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Број на Бои:
25-45 бои
is_customized:
yes
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
UnfiLet тоа да биде така. Она што е цената ниш:
да,треба вашиот рачно изработени
големина на дијамантски:
2.5x2.5mm крстот бод
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Платно
број:
CV605

Најдобри предлози во категоријата