.

.

20pcs/S Кожа за на Рака Алатки за Leathercraft Поставите Costura Комплет Удар Крои Шиење DIY Печат Подарок ТБ Продажба

20pcs/S Кожа за на Рака Алатки за Leathercraft Поставите Costura Комплет Удар Крои Шиење DIY Печат Подарок ТБ Продажба

DEN 2551.68
DEN 1378.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

20pcs/set Кожа за на Рака Алатки за Leathercraft Поставите Costura Комплет Удар Крои Шиење DIY Печат Подарок ТБ Продажба Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Совршен за кожа шиење и занает
Тип : Алатка Поставува
Материјал : Дрвени,Метални
Употреба : кожа занает
Забелешка : Како и производство на различни серии, ве молиме оставете боја постои одредена грешка 2 x Прст Заштитник (Случаен Боја)
5 x Кожа Раб-Мелење полски Алатка
2 x Дрво Мулти-Големина на Работ Измамник
1 x Дрво се справи со Awl
1 x Нерѓосувачки Двојна Глава Лепак Стап
1 x Резба Нож со 10pcs Ножеви
1 x 45mm Ротари Машина
1 x Skiving Алатка со 10pcs Замена Ножеви
1 x Кожа-занает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 2,5 mm
1 x Кожа-занает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 4mm
1 x Кожа Работ Edger Beveler Skiving Алатка
1 x Дрво се Справи со Работ Beveler 1mm
1 x Мулти-Големина Дупка Удар, 1.5 mm/2mm/2.5 mm/3мм/3.5 mm/4mm
1 x Прилагодливи Работ Creaser до 1,5 см
1 x Нерѓосувачки Работ Beveler 1mm
1 x Нерѓосувачки Работ Beveler 2mm
1 x Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover Алатка
1 x Јапонски Стил Skiving Нож
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Кон својствата

Тип:
Алатка Поставува
Бренд Име:
Beaulife перики
Употреба:
за кожа
Материјал:
Дрво+метал

Најдобри предлози во категоријата