.

.

Дијамант Везови Град Сценографијата Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Мозаик Вез Со Домашна Декорација Љубители на дожд

Дијамант Везови Град Сценографијата Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Мозаик Вез Со Домашна Декорација Љубители на дожд

DEN 600.00
DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.

Кон својствата

Големина:
25x35cm, 30x40cm, 40x53cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45

Најдобри предлози во категоријата