.

.

2015 година нови пристигнување 5d diy дијамант сликарство крстот бод дијамант мозаик Сирена моделот на дијамант везови сликарство дома декор SY

2015 година нови пристигнување 5d diy дијамант сликарство крстот бод дијамант мозаик Сирена моделот на дијамант везови сликарство

DEN 420.00
DEN 252.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас.Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ви благодарам многу. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Почитувани, се обрне внимание! Дијамант слики што се продаваат се полу-готовиот производ и не вклучува рамка . Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Превоз : Нашите производи се од Кина. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. ако ви се итни,pls изберете DHL, или ЕМС. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Дијамант сликарство материјал што се продава е смола вежба, овој вид на сликарство е тркалезна дијамант (треба да се држиме сликата целосно).

Кон својствата

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри предлози во категоријата