.

.

Модата на Животните Пејзаж Conbined 4 ПАРЧИЊА Дијамант Слики Слон Слики Целосна Кристал Везови Шема Везана Колекции

Модата на Животните Пејзаж Conbined 4 ПАРЧИЊА Дијамант Слики Слон Слики Целосна Кристал Везови Шема Везана Колекции

DEN 1200.00
DEN 1056.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Модата на Животните Пејзаж Conbined 4 ПАРЧИЊА Дијамант Слики Слон Слики Целосна Кристал Везови Шема Везана Колекции
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Кон својствата

Големина:
2030 1540 2040 2020, 3045 2360 3060 3030, 4060 3080 4080 4040
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Тема:
DIY 5D дијамант сликарство Мулти слики
слика:
5D diy дијамант сликарство Животинско дома декор
Тип:
diy дијамант сликарство слон
Алатки:
пластичен послужавник,вежба пенкало,пинцети,
Дијамант форма:
Плоштад дијамант
дијамант дел:
Полн Плоштад Дијамант Вежба

Најдобри предлози во категоријата