.

.

Рака за Шиење Игла и Конец Вез за Шиење Кутија Комплет за Шиење Рака Алатка -39

Рака за Шиење Игла и Конец Вез за Шиење Кутија Комплет за Шиење Рака Алатка -39

DEN 324.96
DEN 198.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Рака за Шиење Игла и Конец Вез за Шиење Кутија Комплет за Шиење Рака Алатка
Функција :
100% Сосема Нов
Идеален за декорација за шиење, занаети, облека, прилагодувањето, итн.Број на игла работа алатки може да биде вчитан во кутија за складирање, собирање складирање повеќе погодно.
Боја : случајни боја
Големина на : 11.5x7x5cm
Вклучува : кабел 16 бои (боја по случаен избор), ножици мали игли, иглата кука линија, мали копчиња. Ershao лента провира уред ножици
Пакет
1 X Комплет за Шиење
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
1.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.
2.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
3.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.
4. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . (E. g. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !

Кон својствата

Тип:
конец за шиење
Материјал:
100% Памук
Употреба:
/
Модел:
M6003422

Најдобри предлози во категоријата