.

.

3D DIY Дијамант Везови Волкот Семејство Занаети Директна Продажба на Памук Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет 3d Full Везови

3D DIY Дијамант Везови Волкот Семејство Занаети Директна Продажба на Памук Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет 3d Full Везови

DEN 624.00
DEN 374.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
25x25cm, 30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант везови
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501C56

Најдобри предлози во категоријата