.

.

Дијамант везови цвет слава Дома декорација триптих слика 5 парчиња Занает комбинација Rhinestones сликарство E6 FMMP-2004 година

Дијамант везови цвет слава Дома декорација триптих слика 5 парчиња Занает комбинација Rhinestones сликарство E6 FMMP-2004 година

DEN 2384.64
DEN 1216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.Предности на Дијаманти Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои, употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.Висок Квалитет на Платно База материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо. Платно не е лесно да се оштети, ефективна вода-доказ и влага доказ, луксузни квалитетни, трајни. Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Но купувачот треба плати се врати превозот.3 mm (13 дел).
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Она што е Квадратен Дијаманти Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на филтрирање боја шема, поблиску до оригиналната ефект,и на плоштадот дијаманти е шарени три-димензионални сјај, дел јасно, одлична текстура. Специјален Лепак, Силна лепливоста Ние ги користиме специјални нафта лепила стап, го држи сила со дијаманти повеќе цврсто. Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.
Дома Декорација Ефект Слика За Вашиот Референца во дневната Соба Во Спалната соба Фото Обичај
Вашата Слика Обичај, КЛИКНЕТЕ НА Следнава Слика
1.Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, три-димензионални чувство посилно. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2.
Брза испорака;
Во комбинација цел;
Најдобри и Навремена Услуга;
Гаранција на вашиот 100% задоволство;
Голем попуст за голема цел!
Може да се меша и секоја точка од нашата продавница и да ги испраќаат заедно! Посетете ја Нашата Продавница Кликнете на иконата подолу да ги внесете страница
> БР. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Тоа може да се направи за 7-25 дена за да ја изразат испорака. Големина ≥30x40cm Подароци Кутија за Пакување Големина
За Нас
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ви благодариме!
За Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Скенирање на две-димензија кодот А или Б, како слики. Кликнете на линкот директно :
. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број
6.

Кон својствата

Големина:
15X31cmX2p 15X42X2p, 20X41cmX2p 20X56X2p, 30X62cmX2p 30X83X2p
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
huacan
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Големина:
15X31cmX2pcs+15X42cmX2pcs; 20X41cmX2pcs+20X56cmX2pcs
Diamond Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
алатка:
Помош На Пинцета; Пластична Плоча; Боја Табела
Пакување:
боја кутија
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Функција:
Дома Декорација; Подарок; Производ за Опуштање и Семејството Време за Споделување
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Продавница:
E Купи Онлајн Дијамант Везови

Најдобри предлози во категоријата