.

.

3pcs/set,Целосна,Дијамант Вез,Цвет,сончоглед,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ,Подароци

3pcs/set,Целосна,Дијамант Вез,Цвет,сончоглед,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ,Подароци

DEN 1290.72
DEN 890.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.3pcs/set,Целосна,Дијамант Вез,Цвет,сончоглед,5 D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3 D Дијамант Мозаик,Везана,Божиќ,Подароци Големина : Големина : 30x30cmx1pcs+15x30cmx2pcs 40x40cmx1pcs+20x40cmx2pcs 50x50cmx1pcs+25x50cmx2pcs
DIY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. не квалитет проблем).
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас . A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Време на испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината.

Кон својствата

Големина:
30x30x1p 15x30x2p, 40x40x1p 20x40x2p, 50x50x1p 25x50x1p
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Големина:
20x20cmx3pcs 30x30cmx3pcs 40x40cmx3pcs 50x50cmx3pcs

Најдобри предлози во категоријата