.

.

1PC Dia44cm Висока 2.4 cm Везови Обрачот Бука Дрвена За Stitchwork Комбинација Круг Карики Дрво Уметнички Занаети Крст-бод Алатки

1PC Dia44cm Висока 2.4 cm Везови Обрачот Бука Дрвена За Stitchwork Комбинација Круг Карики Дрво Уметнички Занаети Крст-бод Алатки

DEN 954.24
DEN 907.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 PC Dia44cm Висока 2.4 cm Везови Обрачот Бука Дрвена За Stitchwork Комбинација Круг Карики Дрво Уметнички Занаети Крст-бод Алатки

Кон својствата

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
Дрвени

Најдобри предлози во категоријата