.

.

5D DIY Дијамант Сликарство Топол Оган Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Firewood Согорување Везана Дома Декоративни BJ777

5D DIY Дијамант Сликарство Топол Оган Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Firewood Согорување Везана Дома Декоративни BJ777

DEN 396.96
DEN 270.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. не квалитет проблем). Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант е. Што треба да знаете за боја на платно, бидејќи со цел да се спаси трошоци, некои бизнисмени намерно се наслика боја на платно печатење во црна и бела што е лошо за вашата работа.
Бод Везови Везана Алатка Пинцети Игла Слика Сликарство Комплет Крстот Бод Дијамант Кристал Поставен Плоштадот Пинцети Слободни shippin
g
Совети
Драги пријатели, кога ќе го купите дијаманти цртежи во нашата продавница или во други продавачот 's продавница , ве молиме имајте го на ум следново :
1. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. Доволно смола дијаманти. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Тоа се користи за апликација на целата слика. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Треба да ја знаете големината на дијамант сликарство. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата.
Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.
Цена : во прилог на горенаведените точки, можете исто така ќе треба да го знаете ова : за да се привлечат купувачи за купување на стока, Некои бизнисмени постави многу ниска цена, и исто така, бидејќи на меѓународен товарен е скапо, па тие избираат намалување на квалитетот на производот да се постигне добивка. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат .
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Големина:
20X30cm, 30x50cm, 40x60cm, 50x80cm, 60x90cm
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
ZOOYA
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Најдобри предлози во категоријата