.

.

B18, B16, Б12, Б10 Директно месо тело Адаптер за 12mm, 16mm, 18mm, 20mm Директно месо тело Поврзување Прачка

B18, B16, Б12, Б10 Директно месо тело Адаптер за 12mm, 16mm, 18mm, 20mm Директно месо тело Поврзување Прачка

DEN 606.24
DEN 576.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Директно Месо Тело Адаптер
Можете да изберете B10 Б12 B16 B18 или B22
на месо тело имаат дијаметар : 12mm 16mm 18mm 20mm (На сликата е 16mm месо тело-B16)
Бесплатен превозот. Производ Слика
Нашите Услуги

Кон својствата

боја:
Број На Модел На:
Директно Месо Тело
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата