.

.

152mm T344D Видов Ножеви Чисто Сечење На Дрво ПВЦ Лесонит Виде Ножот D29

152mm T344D Видов Ножеви Чисто Сечење На Дрво ПВЦ Лесонит Виде Ножот D29

DEN 120.48
DEN 100.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


152mm T344 D Видов Ножеви Чисто Сечење На Дрво
ПВЦ Лесонит Виде Ножот D29
Карактеристики : Вертикална видов ножеви наменета за директно и многу брзо намалувања во тврдо дрво и дрвени предмети до 4" дебели Високи јаглероден челик конструкција за долг живот во дрво материјали 6 TPI заби профил за исклучително висока Брзо сечење на дрво се Погодни за сечење широк спектар на дрво, вклучувајќи дебели изградба дрва, долги влакна, иверица, иверица и влакна панели. Спецификации : Број на Модел : T344 D Материјал : HCS (Висок Јаглероден Челик) Боја : Црна Заби : Страна и земјата заедно Вкупна должина : 152mm/5.98" Работна Должина : 125mm/4.92" Проред на забите : 4mm/0.16" Примена опсег : 5-100mm/0.20-3.94" Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 5 x Сложувалка Сечилото

Кон својствата

Број На Модел На:
Убодни Видов Бришачи Сет
Употреба:
Комерцијални Производство
Сечилото Материјал:
Волфрам Карбид Челик
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број на Компјутери:
5 компјутери
Бренд Име:
BENGU
Големина:
show in pic
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
Материјал:
HCS
боја:
Црна
Заби:
Страна и земјата заедно
Вкупна должина:
152mm/5.98
Работна должина:
125mm/4.92
Растојанието на заби:
4mm/0.16
Примена опсег:
5-100mm/0.20-3.94
Количина:
5 Компјутери/1 сет

Најдобри предлози во категоријата