.

.

T101B HCS 100mm Сложувалка Сечилото Чисти За Дрво Т-месо тело Убодни Видов Ножеви D29

T101B HCS 100mm Сложувалка Сечилото Чисти За Дрво Т-месо тело Убодни Видов Ножеви D29

DEN 85.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка


T101 B HCS 100mm Сложувалка Сечилото Чисти За Дрво
Т-Месо Тело Убодни Видов Ножеви D29
Карактеристики : 10 TPI променлива-теренот заб шема за чиста енергија во тврди и меки дрво, иверица, пластика, OSB, ламинат честички одбор 3/16 Во. да 1-1/4 Во. дебел Високо јаглероден челик конструкција за долг живот во дрво материјали 4 Инчен целокупната должина, 3 инчен работната должина Спецификации : Број на Модел : T101 B Материјал : Висок Јаглероден Челик (HCS) Тип : Чисто за Дрво Пријава : Хард/мека шумата, пластика, OSB, иверица, ламинат честички одбор 3/16"-1-1/4" Убодни Виде Ножот Тип : Убодни Видов Т-месо тело Тип на Намалување на : Директно парична казна намалување на Забот Дизајн : Земјата заби и коси земјата Забите По Инч : 10 Забите По Инч вкупна Должина : 4.0" (100mm) Работна Должина : 3" (74mm) Количеството : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува :
5 x Сложувалка Ножеви

Кон својствата

Број На Модел На:
Убодни Видов Бришачи Сет
Употреба:
Комерцијални Производство
Сечилото Материјал:
Волфрам Карбид Челик
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број на Компјутери:
5 компјутери
Бренд Име:
BENGU
Големина:
show in pic
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
Материјал:
HCS
Забите По Инч:
10 Забите По Инч
Вкупна Должина:
4.0 (100mm)
Работна должина:
3 (74mm)
Количина:
5 Компјутери/1 сет

Најдобри предлози во категоријата