.

.

10/13mm Електрични Вежба Сечење Полирање Мелење Седиште Стојат Носителот Поставите Машина за Дупчење Заградата Род Бар +2 Wrenchs +2 Дихтунзи

10/13mm Електрични Вежба Сечење Полирање Мелење Седиште Стојат Носителот Поставите Машина за Дупчење Заградата Род Бар +2 Wrenchs

DEN 646.56
DEN 382.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Направен од метал, трајни практични и долготрајната употреба
Удобен и стабилна за сечење
10мм и 13mm вежба може да се задоволат што повеќе побарувачка
Спецификација :
Предмет тип : електрични вежба сечење седиште стојат
Материјал : метал
Боја : Како на сликата покажува
Основната големина : Прибл.11 * 8.5 * 7.5 cm
Производ тежина : Околу.348g
1 X База
2 X Клучеви
2 X Дихтунзи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Бренд Име:
alloet
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1E28Q7
Тип На Објект:
Електрични вежба сечење седиште стојат
Материјал:
Метал
Основната големина:
Прибл.11 * 8.5 * 7.5 cm
Тежина:
Approx.348g

Најдобри предлози во категоријата