.

.

Црна Круг Форма Електрични Рутер Пластична База за Makita 3612

Црна Круг Форма Електрични Рутер Пластична База за Makita 3612

DEN 258.72
DEN 246.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ Пластична База Одговара за За Makita 3612 Електрични Рутер
Вкупната Големина 16.3 x 0.35 cm/ 6.4" x 0.14"(D*T) Боја Црна Материјал Пластика

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични

Најдобри предлози во категоријата