.

.

10pcs Дијамант Обложени Дупка Видов Висок Квалитет Вежба Малку Holesaw Машина Поставите 8-50мм За Керамички Плочки Мермер Стакло Гранит Дупчење

10pcs Дијамант Обложени Дупка Видов Висок Квалитет Вежба Малку Holesaw Машина Поставите 8-50мм За Керамички Плочки Мермер Стакло

DEN 545.76
DEN 327.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BI0002668
Спецификација :
Бренд нови
Боја : како на сликата покажува
Дупка Видов Дијаметар : 8mm/0.31", 10мм/0.39", 12mm/0.47", 14mm/0.55", 16mm/0.63", 18mm/0.71", 20mm/0.79", 22mm/0.87", 25мм/0.98", 50мм/1.97"
Количина : 10pcs по сет (10 различни големини)
Добри Перформанси и долг живот
Одлична за правење чисти и точни дупка на стакло и плочки
Работи подобро со електрична вежба (со Исклучок во објектот)
Овие Дијамант Битови се Способни за Дупчење во Исклучително Тешко Материјали како Камен и Стакло. Користете мала Брзина на Поставување и Соодветно Ладење, како што се Вода, за да
Супериорни Перформанси - Сечат Дупки во Мермер, Чеша, Стакло, Тула, Камен, итн.
Одлично за Дома, Хоби, Занает, Изградба, итн.
Пакет се вклучени :
10pcs x дијамант дупка видов
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Број На Модел На:
holesaw
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
8/10/12/14/16/18/20/22/25/50mm
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Количина:
10pcs

Најдобри предлози во категоријата