.

.

1pcs/пакет K795 10cm Алуминиумска Цевка од Дијаметар 8мм Внатрешен Дијаметар 5mm Шупливи Кружна Цевка за DIY Модел Правење Продаде Во Загуба

1pcs/пакет K795 10cm Алуминиумска Цевка од Дијаметар 8мм Внатрешен Дијаметар 5mm Шупливи Кружна Цевка за DIY Модел Правење Продаде

DEN 49.44
DEN 47.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10см/пакет K795 Алуминиумска Цевка од Дијаметар 8мм Внатрешен Дијаметар 5mm Шупливи Кружна Цевка за DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија
Пакетот Вклучува : 1pcs алуминиумска цевка
Од дијаметар : 8mm
Внатрешен дијаметар : 5mm
Должина : 10cm
Материјал : Индустриски 6061-T6 алуминиум
Инцизија толеранција : 0.
1 : во САД се : 10-39 работни дена. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.И корисни коментари за други клиенти.Ние ќе процесот секоја parcelss.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Време на испорака само за референца.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
2 : Русија : 12-55 работни дена. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.1 mm
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K795
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри предлози во категоријата