.

.

Мини Вежба Чак 4.2 mm Дупчење Collet Месинг Електричен Мотор Вратило Стегач за Машини за Хардвер Алатка Додатоци

Мини Вежба Чак 4.2 mm Дупчење Collet Месинг Електричен Мотор Вратило Стегач за Машини за Хардвер Алатка Додатоци

DEN 86.40
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Објектот Специфики :
is_customized : Да
Големина : мешани
DIY Материјали : Дрво
Тип : чак
месо тело со дијаметар : Прибл.4.2 mm
7pcs/многу dremel Месинг Collet 1.0/1.6/2.0/2.4/3.0/3.2 +dremel проверете М8*0.75 се Вклопува Dremel Ротари Алатки dremel додатоци
Ве молиме истакна црна М8*0.75 чак не е погоден за оригиналниот dremel.
Вкупната количина за овој сет 7pcs.
7 x Dremel Месинг Collet

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
alloet
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
вежба чак
is_customized:
Yes
Должина:
4.2 mm
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Големина на:
мешани
Месо тело дијаметар:
Тип:
чак
DIY Резерви:
Дрво

Најдобри предлози во категоријата