.

.

5pcs/set Хсс Рутирање Дрво Ротари Датотеки Мелење Машина Дрво Резба на Дрво Мелење Вежба Алатки Електрична Мелница

5pcs/set Хсс Рутирање Дрво Ротари Датотеки Мелење Машина Дрво Резба на Дрво Мелење Вежба Алатки Електрична Мелница

DEN 191.52
DEN 155.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[43124] Опис
100% Сосема нов и висок квалитет!! Највисок квалитет на долготрајни ротари Rasp сет дизајниран За обликување на дрво, пластика и лесни легури 1/4" (6mm) месо тело погоден за повеќето електрични & cordless вежби Користи за мелење, полирање, обликување & burnishing дрво површини Вклучува 5 Популарни Форми : Топката, Овална, Цилиндар, Големи Конус, Мали Конус. Карактеристики : Материјал : 45# Челик Боја : Црна месо тело со дијаметар : 6mm месо тело должина : 27-40mm Вкупна должина : 50-60mm Совети Мора да биде стегната во текот на користење.Сечење начин е подобар со конвенционалните мелничката да се избегне reciprocating хранење. Спречување на парчиња летање на работа, ве молиме да користите безбедност очила. Постојат некои масло врз главата. Пакетот вклучува : 5 x Челик Ротари Брус
Забелешка : Ако клиентите да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ова превозот не следење на информации.Можеби малку шанси за губење на пакети.Ве молиме да се разбере!
Продавачот Советува : Или ве Молиме изберете Кина пост воздух mail повеќе Безбедност и Ефикасно!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[30214]

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
гравирање шема мелење машина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Arcsheng
Тип:
Пиштол Вежба Малку
Должина:
60mm
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво

Најдобри предлози во категоријата