.

.

10Pcs Микро Вежба Малку 0.9 милиметри Директно месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Битови ХСС Дупчење Дрво Алатки Електрични Дупчалки алат

10Pcs Микро Вежба Малку 0.9 милиметри Директно месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Битови ХСС Дупчење Дрво Алатки Електрични

DEN 95.52
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Мал шише пакување. Погоден за мал објект за обработка. Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки. Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор. Погоден за дрво, алуминиум, пластика, итн. Име На Производ : Пресврт Вежба Малку. Дизајн : Прави Месо Тело. Материјал : ХСС-4341. Дијаметар Големина : 0.9 милиметри
Пакет се Вклучени 10 x Пресврт Вежба Малку.
Со производот

Кон својствата

Број На Модел На:
директно месо тело пресврт вежба малку
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
DRELD
is_customized:
Yes
Должина:
На 0,9 мм Дијаметар
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво

Најдобри предлози во категоријата