.

.

10pcs/многу Translucence Топла Топи Лепак се Држиме За Електрична Лепак Пиштол Занает Поправка 7x270mm

10pcs/многу Translucence Топла Топи Лепак се Држиме За Електрична Лепак Пиштол Занает Поправка 7x270mm

DEN 164.64
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : на Животната средина, Стабилна и Не-токсични. Дијаметар : прибл 7mm Должина : околу 270mm(10.6 во.) Широко се користи во стакло, пластика, метал, керамика, дрво, рака-занает, пакување, ПВЦ пластика итн. Количина : 10 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 10 PCS Translucence Лепак Стап

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
26840
боја:
проѕирен
Дијаметар:
7mm
Должина:
270mm
Бренд Име:
BENGU

Најдобри предлози во категоријата