.

.

BERRYLION 10pcs Пресврт Вежба Малку Сет 2-6.5 mm ХСС За Метал Дрво Алуминиум Вежба Битови алат

BERRYLION 10pcs Пресврт Вежба Малку Сет 2-6.5 mm ХСС За Метал Дрво Алуминиум Вежба Битови алат

DEN 352.32
DEN 180.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење М2 високо-брзински челик мелничката формирање, целокупната низ вакуум термичка обработка Кобалт-содржи пресврт вежба малку посебни раб-мелење, висока цврстина Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор. Површината на малку е печен жолта и има повисока отпорност на абење Погоден за дупчење од нерѓосувачки челик,бакар,од легиран челик,алуминиум,дрво и пластика и други материјали .


Кон својствата

Дупка Со Дијаметар Од:
2mm, 2point5mm, 2point8mm, 3мм, 3point2mm, 3point5mm, 4mm, 4point2mm, 4point5mm, 5mm, 5point2mm, 5point5mm, 6mm, 6point2mm, 6point5mm
Бренд Име:
Бери Лав
Број На Модел На:
41501020
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Должина:
49-100mm
Материјал:
High Speed Челик (М2)
Количина:
10pcs
Големина:
2/2.5/2.8/3/3.2/3.5/4/4.2/4.5/5/5.2/5.5/6/6.2/6.5mm
Се применува за:
за дупчење од нерѓосувачки челик,бакар,од легиран челик,алуминиум,дрво и пластика
Состојба:
Бренд Нови
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
Пакет:
пластична кутија
кодот:
50415002Y

Најдобри предлози во категоријата