.

.

10pcs 1/8 0.8-3.175 mm PCB Вежба Битови Гравирање Машина CNC Крајот Мелница, Постави Алатка За Моќ Алатка

10pcs 1/8 0.8-3.175 mm PCB Вежба Битови Гравирање Машина CNC Крајот Мелница, Постави Алатка За Моќ Алатка

DEN 338.88
DEN 204.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BI0002734
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : титаниум позлата
Боја : сребро, како слика покажува
Месо тело со Дијаметар : прибл. 3.175 mm
Сечење на Работ Дијаметар : 0.8-3.175 mm (0.8/1.0/1.2/1.4/1.6/1.8/2.0/2.2/2.4/3.17 мм)
Сечење на Работ Должина : околу. 12mm
Вкупна Должина : околу. 37mm
Количина : 10pcs по поставување
Употреба на ултра-фини зрна карбид материјал со добар мелничката, сечење перформанси, обезбеди висок ефикасноста на работата;
Имаат доволно свиткување сила и отпорноста на абење; Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина;
Остри сечење на работ, мелничката, дупка и плоча работ, површината се чисти, уредни, не баговите.
Примена : ПХБ,SMT, CNC, Мувла, pastic влакна, карбонски влакна, супер тешко дрво, печатени плочки на табла, други прецизни делови обработка.
Пакет се вклучени :
10pcs x PCB вежба битови (преполна со кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Должина:
37mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Број На Модел На:
Вежба Битови
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво

Најдобри предлози во категоријата