.

.

3Pc/set E-намалување на Осцилирачки Multitool Виде Ножот за Multimaster Renovator Моќ Алатка Бош Dremel TCH Fein Сечење Дрво 32+45+65mm

3Pc/set E-намалување на Осцилирачки Multitool Виде Ножот за Multimaster Renovator Моќ Алатка Бош Dremel TCH Fein Сечење Дрво

DEN 589.92
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Спакувани Безбедно во Меур Торба. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме бидете сигурни со нас. 45mm(1-3/4") прецизност виде ножот
Најдобро за сечење :
Брзо сечење на меки дрва,дрво laminates, помек пластични маси, base(sheetrock), fiberglass.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна. 65mm(2-5/8") прецизност виде ножот
Најдобро за сечење :
Брзо сечење doft шумата, дрво laminates, помек пластични маси, base(sheetrock),fiberglass.
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно.
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
Овој нож е на високо сечење брзина и прецизност поради двоен ред на Јапонски-на профилот на забите. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.
3 Pcs/set E-намалување на Осцилирачки Multitool Виде Ножот за Multimaster Renovator Моќ Алатка Бош Dremel TCH Fein Сечење Дрво 32+45+65mm
Карактеристики 100% сосема нов. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Овој нож е на високо сечење apeed и прецизност поради двоен ред на Јапонски-на профилот на забите. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.

Кон својствата

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
виде ножот
Сечилото Материјал:
Легиран челик
По завршувањето:
Нитрид
Големина:
32/45/65MM
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Број на Компјутери:
3 еез

Најдобри предлози во категоријата