.

.

25Pcs Пескарење Хартија Сандер Лист+Прст Пескарење Подлога Осцилирачки Мулти-алатка за Multimaster Dremel Renovator Бош алат

25Pcs Пескарење Хартија Сандер Лист+Прст Пескарење Подлога Осцилирачки Мулти-алатка за Multimaster Dremel Renovator Бош алат

DEN 239.52
DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Само да не контактирате за решавање во секое време.
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот.
Најдобро за сечење :
Површина по завршувањето работа нашата pre-намалување на кука и јамка (лепенка) пескарење листови се специјално дизајнирани за мултифункционален алат со пескарење подлога прилог.
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат. 25pcs пескарење листови(60#,80#,120#,180#,240# секој 5pcs)
Големина : 83*8мм. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Уникатен дизајн на оваа триаголен подлога ви овозможува да направите мулти-алатка за пескарење со овој стандард големина на прилогот подлога.
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена). Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата.
Пакет Листата : Прст пескарење подлога
x 1 Pc
пескарење на состојба(60#,80#,120#,180#,240# секој 5pcs)
x 25 Pcs
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле.
Најдобро за сечење :
пре се бара кука & јамка (лепенка) sandpaper.
25 Pcs Пескарење Хартија Сандер Лист+Прст Пескарење Подлога Осцилирачки Мулти-алатка за Multimaster Fein Dremel Дрво Сечење Моќ Алатка
Карактеристики 100% сосема нов.
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. 81mm(3-1/8") Прст пескарење подлога
Големина : 81. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
DRELD
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
Големина:
81mm
Сечилото Материјал:
Легиран челик
Број на Компјутери:
21-50 Компјутери
Број На Модел На:
пескарење подлога
По завршувањето:
Нитрид

Најдобри предлози во категоријата