.

.

20 pc 32-милиметри HCS Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви Компатибилен со Бош Fein Dremel Makita Милвоки.со и повеќе

20 pc 32-милиметри HCS Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви Компатибилен со Бош Fein Dremel Makita Милвоки.со и повеќе

DEN 1003.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ХЛ-C32HCS20

Најдобри предлози во категоријата