.

.

21pcs/set вуд топката нож diy машини алатки дрвени монистра вежба rosary мушка калапи 6/8/10/12/15/18/20/22/25мм

21pcs/set вуд топката нож diy машини алатки дрвени монистра вежба rosary мушка калапи 6/8/10/12/15/18/20/22/25мм

DEN 1824.00
DEN 1259.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

има 1 сет вклучуваат 9 топката нож+1hold род+1wrench+10drill глава

Кон својствата

Бренд Име:
LTZFTL
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри предлози во категоријата