.

.

JANPSHION 8pcs 3(75mm)автомобил полирање подлога поставите Полирање Бафер Шанса Чистење Подлога Вежба во Собата Комплет за во Автомобил Полирање сунѓерот Тркала за Полнење

JANPSHION 8pcs 3(75mm)автомобил полирање подлога поставите Полирање Бафер Шанса Чистење Подлога Вежба во Собата Комплет за во

DEN 215.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

За капка превозот Добредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако Сме ги примиле исплата од вас За да се прогласи вредност Често ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $ 10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас. 8pcs /set 100% сосема нов и висок квалитет Со Поддршка Подлога За автомобил полирање и чистење Материјал : Сунѓерот Пена Боја : како на сликата покажуваат Дијаметар : 75mm
Забелешка : ве Молиме овозможи 0-2mm грешка поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме Пакетот вклучува : totel 8pcs
2 x Рамен пена бафер влошки (75mm)
2 x Повлажна пена бафер влошки (75mm) 2 x Волна бафер подлога (75mm) 1 x Поддршка подлога
1 x M10 Вежба адаптер

Кон својствата

Бренд Име:
JANPSHION
Надворешниот Дијаметар:
75mm
Подлога Материјал:
сунѓерот пена
Број На Модел На:
75mm
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Големина:
3inch

Најдобри предлози во категоријата