.

.

5pcs Нерѓосувачки Челик Мрежа Homebrew Inching Св Филтер За Пиво Подготовка Вино за Миење Алатка

5pcs Нерѓосувачки Челик Мрежа Homebrew Inching Св Филтер За Пиво Подготовка Вино за Миење Алатка

DEN 105.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи Мрежа Homebrew Inching Св Филтер За Дома Пијалак Вино Перач На Автомобили Алатка Нерѓосувачки Челик Перач На Автомобили Цедилка
Опис : Материјал : ПП пластична тело + Нерѓосувачки челик мрежа Боја : Како на сликата прикажани Карактеристики : Траен и еколошки материјали,лесен за чистење Фрлаат вино, флаширање, итн., многу лесен за употреба. За да спречите затнување на силиконски цевка, Филтер pomace се движат во силиконски цевка Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. Пакет Вклучувајќи : 5x Мал Филтер

Кон својствата

DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
8мм 10мм 12mm

Најдобри предлози во категоријата