.

.

ER32 ПРЕЦИЗНОСТ ПРОЛЕТ COLLET ЗА CNC Мелничката Струг Алатка 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 mm

ER32 ПРЕЦИЗНОСТ ПРОЛЕТ COLLET ЗА CNC Мелничката Струг Алатка 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 mm

DEN 118.08
DEN 118.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
1 mm, 2 мм, 3 mm, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm
Бренд Име:
VIDONIA
Број На Модел На:
ER32
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри предлози во категоријата