.

.

AMYAMY 6-Парче Најлон Пролет Менгеме 3 Стеги Машини за менгеме Еден вид клип Мебел алатки (4inch/6inch(6pcs))

AMYAMY 6-Парче Најлон Пролет Менгеме 3 Стеги Машини за менгеме Еден вид клип Мебел алатки (4inch/6inch(6pcs))

DEN 345.60
DEN 283.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : 6-Парче Најлон Пролет Менгеме Карактеристики на Производот : Пакување : 6pcs/торба Засилен најлон изградба на сила. Ергономски рачка за удобно користење. Употреба на гума зафат материјал за да се заштити производот. Иновативни Подвижен Заби за Крајна Флексибилност и Напнатоста Што ја прави Совршен Квадрат стеги толку посебен? Квалитет и Перформанси! Плоштад Совршен само обезбедува највисок квалитет на слика стеги. Мулти-цел се користи, колку што треба да бидат фиксни можат да го користат ова.
Се обрне внимание : ве Молиме следете ја својата парцела од www.17track.com Ако постои било одложување на вашата нарачка, ве молиме да побара од мене да се обнови / продолжување на цел пред вас, отворете спор. Благодарам многу! Ве молиме имајте во предвид вашето полно име и целосната адреса, или дури и пратката ќе бидат вратени. Тоа е многу важно за руската! Ако не сте сигурни што големината треба да се избере, ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина и други мерења, ако се знаете, така што можам да ве советуваме за најдобар големина
1) ве Молиме да се обезбеди целосно име и презиме, правилниот пост код и валиден телефонски број за да се избегне секое задоцнување на испораката. 2) Кина Пост е добро за повеќето корисници, и тоа е нормално предизвикани без царина, но тоа ќе потрае околу 15-60 дена да пристигнат. 3) Далечински регионот DHL/UPS/Федекс/ТНТ ќе се наплаќа екстра $30. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Како нашето искуство, 95% стоката може да се постигне без даноци, но ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз на даноци или царински задоцнување. Ако пратката да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбие да ја плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние трошоци и плати . Ако изберете локација за подигнување треба плаќаат даноци тогаш ве молиме да плаќаат даноци. ние не ќе се одговорни било даноци. Ако не се согласуваат, ве молам не го оставајте цел. Се надевам дека ќе разбирање и прости. ви благодариме !
Ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! само се стремиме за 5 ѕвезди позитивни повратни информации и ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга за нашите клиенти. Ако имате било каков проблем во врска со производот или шопинг во нашата продавница.ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил или aliexpress порака,Ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга и да се реши проблемот побрзо. Работно време : од понеделник до петок (09 : 00-18 : 00 GMT+8, НИ Pacific time 18 : 00-03 : 00 ) Ние го остави позитивни повратни информации за секој клиентите обично . Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. 1) Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации 2) сигурни сме дека секогаш постои решение и ние не сакаме лошо повратни информации како завршува. 3) Најдобри попуст за љубезно. Вашето задоволство е секогаш наша цел. 1) Плаќање треба да се заврши во рок од 3 дена или ќе се откаже од системот автоматски. 2) ве Молиме да се увери вашата исплата е безбедно да се чуваат од страна на Aliexpress до потврда на стоки приемот. 3) Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Aliexpress треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. Потоа на ред ќе биде предаден во рок од 3 работни дена (со исклучок на викендите и празниците) еднаш на исплата е расчисти.

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
AMYAMY
Број На Модел На:
LX-047
Материјал:
Најлон
Стил:
Облик

Најдобри предлози во категоријата