.

.

Автомобил Полирање Подлога Поставите Полирање Бафер Шанса Чистење Подлога Вежба во Собата Комплет за во Автомобил Полирање Сунѓерот Тркала Комплет Полирач За Авт

Автомобил Полирање Подлога Поставите Полирање Бафер Шанса Чистење Подлога Вежба во Собата Комплет за во Автомобил Полирање Сунѓерот

DEN 210.24
DEN 170.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Сунѓерот Пена и Волна Помеша
3 Инчен Чистење Подлога Авто Автомобил Полирање Тркала Комплет Бафер + М14 Вежба Адаптер 7 Pcs
Детали за производот
Големина : 3inch(78mm)
Поддршка Подлога големина : 3inch(75mm)
Количина : 7pcs/set
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму може да биде 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.
2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува :
5 сунѓерот полирање подлога
1 волна подлога
1 Вежба Адаптер
Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), Исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf.

Кон својствата

Надворешниот Дијаметар:
3inch(78mm)
Големина:
3inch(78mm)
Број На Модел На:
Сунѓерот Полирање Подлога
Бренд Име:
BENGU
is_customized:
Yes
Подлога Материјал:
Сунѓерот Пена и Волна Помеша
Материјал:
Сунѓерот Пена и Волна Помеша
Количина:
7pcs/set
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри предлози во категоријата