.

.

TASP 5 Парчиња Forstner Дрво Вежба Малку Сет Дупка Видов Машина Дрво Алатки со Круг месо тело

TASP 5 Парчиња Forstner Дрво Вежба Малку Сет Дупка Видов Машина Дрво Алатки со Круг месо тело

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5 PC Forstner Дрво Вежба Делови Машини за Алатки Дупка Видов Машина
Опис :
Материјал : Челик ( Забелешка : се Користи за меки дрво). Појачани и зацврстен,направени од високо јаглероден челик. Погоден за рачни и електрични вежба, стојат мотор-управувано од машина за дупчење и мобилни лента тип магнетизам дупчење машина. Shanks големина : 8mm Вкупна должина : 85mm Спакувани во дрво кутија
Пакетот Вклучува : 1 x 15mm Forstner Малку Вежба 1 x 20mm Forstner Малку Вежба 1 x 25мм Forstner Малку Вежба 1 x 30мм Forstner Малку Вежба 1 x 35mm Forstner Вежба Малку

Кон својствата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
TASP
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Должина:
85mm
Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
MDBK009 Forstner дрво вежба битови
Тип:
Основни Вежба Малку
Големина:
15/20/25/30/35MM
Употреба:
Дрво
Име:
Дупка Видов

Најдобри предлози во категоријата