.

.

Бесплатен Превозот 5Pcs/многу 80mm-100mm HCS T127D Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

Бесплатен Превозот 5Pcs/многу 80mm-100mm HCS T127D Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

DEN 258.24
DEN 245.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен Превозот 80mm-100mm HCS T127 D Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор
Материјал на Високо-брзински челик (ХСС ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 100 Стр чеша на опрема(mm) 3 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута( ), ,иверица, ламинат одбор, особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 80

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ХСС-T127D
Сечилото Материјал:
ХСС
По завршувањето:
Други
Големина:
80mm/100mm

Најдобри предлози во категоријата