.

.

1PC 11mm Топла Топи Лепак се Држиме за Топлинска Лепак Пиштол Висока Вискозност 11x200/250/290mm Лепило Лепак Стап Поправка Алатка за Полнење DIY Рака Алатка

1PC 11mm Топла Топи Лепак се Држиме за Топлинска Лепак Пиштол Висока Вискозност 11x200/250/290mm Лепило Лепак Стап Поправка

DEN 12.96
DEN 11.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина : 11mm(Дијаметар) x 200/250/290mm(L)
Функција :
Овој производ е проѕирен со леплива (силна тип), не-токсични, лесен за ракување, континуирана употреба без carbonization феномен, со брза врска, висока јачина, анти-стареењето, не-токсични, добра термичка стабилност, филм цврстина.
Користете опсег :
Се користи во пластика, метал, дрво, хартија, играчки, електроника, мебел, кожа, ракотворби, чевли материјали, обложување, керамика, сенка, пакување на храна.
Сликата покажува :

Кон својствата

Должина:
250mm, 290mm, 200mm
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
11*200/250/290mm
is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Број На Производ:
LC0244
Дијаметар:
11mm
Должина:
200/250/290mm
DIY Материјали:
Дрво
Тежина:
27g

Најдобри предлози во категоријата