.

.

XCAN 10 Титаниум Грб Карбид 0.8 mm вежба малку PCB Микро вежба машини за dremel вежба мини вежба електрични

XCAN 10 Титаниум Грб Карбид 0.8 mm вежба малку PCB Микро вежба машини за dremel вежба мини вежба електрични

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


13128 Високо препорачливо
Име на производ : Гравирање Малку(Карбид титаниум Позлата Малку) Карбид прачки и волфрам челични прачки, со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина, отпорност на свиткување, анти-оштетување и долго алатка живот. титаниум обложена со : Подобрување на брзината и се хранат го оценувате оваа алатка ,Подобрување на површината отпорност на абење. Опсег на обработка : ПХБ, SMT, на CNC, мувла, пластичен Материјал : ножот карбид (волфрам челик) Спецификација : месо тело дијаметар (SHK) : 3.175 мм дијаметар на Сечење на работ (ЦИР) : 0.8 mm Вкупна должина : 38mm Пакет големина : 10pcs Сосема нов

Кон својствата

Бренд Име:
xcan
Тип:
Пиштол Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
YMT003080
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
PCB Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
38mm
Тип:
крајот мелење машина
тип 1:
cnc мелење машина
Име:
PCB пченка мелење машина
месо тело на PCB Битови:
3.175 mm
месо тело на PCB Битови 2:
1/8 mm
Име 2:
pcb вежба малку
Употреба:
Гравирање Машина

Најдобри предлози во категоријата