.

.

дијамант вакуум brazed профил секачи конвенционалните рутер битови 1/2 месо тело| гранит камен кујна блузи алатки радиус R5,R8,R10,R15

дијамант вакуум brazed профил секачи конвенционалните рутер битови 1/2 месо тело| гранит камен кујна блузи алатки радиус R5,R8,R10,R15

DEN 855.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


дијамант вакуум brazed профил конвенционалните секачи рутер битови со 1/2" месо тело БЕСПЛАТЕН превозот | гранит алатки R12,R18,R11.
влажни употреба.
ако сакате да се купи рутер, ве молиме погледнете го тука :

Кон својствата

Дупка Со Дијаметар Од:
NBCR259, NBC305, NBCR5, NBCR124, NBCR511, NBCR154, NBCR201, NBCR205, NBCR315, NBCR153, NBCR122, NBCR8, NBCR10, NBCR15, Рутер NWSR12724
Должина:
БИЛО
Број На Модел На:
R5,R8,R10,R15 и други модели
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
Материјал:
дијамант
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Тип:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата