.

.

Делфин Форма фондан силиконски калап за кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake чипка декорација алатки FT-0103

Делфин Форма фондан силиконски калап за кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake чипка декорација алатки FT-0103

DEN 77.76
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај
материјал : храна одделение силика гел
големина : 4.8*4.8 cm
Објектот боја автоматски ќе испрати
тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер/чоколадно/глина/сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа
материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура - 40 степени - 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот leavingaddress, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Кон својствата

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
FT-0103
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:

Најдобри предлози во категоријата