.

.

220V 110V 230V Мини Полимер Глина Топлина Алатка Гума Печат Втиснување во Прав Топлина се Намали Температурата на DIY Топол Воздух Пиштол За Намали

220V 110V 230V Мини Полимер Глина Топлина Алатка Гума Печат Втиснување во Прав Топлина се Намали Температурата на DIY Топол

DEN 1109.76
DEN 943.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификација : Должина : 23cm. Кабелот за напојување : 100cm. Номинална моќност : 300 W. Номинална напон : 220 V,110 V, 230 V факултативна Боја : Бела/Црна. Боја : Црна/Бела. Номинална температура : >200°. Големина на : 230*50mm. Тема : теорија на пиштол во неколку секунди може да достигне околу 200 целзиусови степени. Ако немате рерна,тоа е одличен помошник за diy керамички креации. Оваа топлина алатка не може да се прилагоди на температурата. Мулти-Функција 300-Вати Мини Топлина Пиштол. 200 целзиусови степени,идеален за Керамички DIY. Вграден-во заградата за само-поддршка и табела врвот употреба. ON/OFF Прекинувач,лесен за употреба. 3.3 Нога Кабелот За Напојување. Начин на употреба : 1.Вклучен, вклучете го вклучите; 2.Одржувајте растојание од 3-5 см со DIY креации,греење,околу 45 степени Агол; 3.Исклучување на прекинувачот,ладење. Забелешка : Висока температура, кога го користите, да се биде внимателен изгореници! Не удар на едно место за долго време! Ќе е подобро да го исклучите топлина пиштол околу 10 минути,не ја користите за долго време! Пакет содржи : 1x Топлина алатка. 1x Инструкции Лист на Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. Повратни информации Политика Нашата продавница зема клиентот повратни информации многу сериозно. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Кон својствата

боја:
Бела 110V НИ Приклучокот, Црна 110V НИ Приклучокот, Бела 220V Европа, Црна 220V Европа, Бела 230V Британски, Црна 230 Британски
Материјал:
ABS+PC
Број На Модел На:
562589358486P
моќност:
300W
Номинална Напон:
220V,110V,230V факултативна
боја:
Црна,Бела
функција 1:
Полимер Глина Топлина Алатка
функцијата 2:
Глина Топлина Алатка
Функција 3:
топлина алатка втиснување
Функцијата 4:
занает топлина алатка
Функцијата 5:
топлина се смалуваат пиштол
Функција 6:
топол воздух пиштол

Најдобри предлози во категоријата