.

.

3D Пеперутка чипка Партија торта декорирање алатки DIY изработка на фондан силиконски калап глина/гума T0368

3D Пеперутка чипка Партија торта декорирање алатки DIY изработка на фондан силиконски калап глина/гума T0368

DEN 172.32
DEN 146.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

се надеваме дека ви се допаѓа да купуваат стоката од мојата продавница, и може да соработуваат едни со други, мојот драг пријател! Благодарам многу Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот.професионален човек за решавање на сите прашања 3. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
13415
Превозот и предавање Ние брод на стоките во рок од 2 работни дена откако ќе добиете плаќање. Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер. Ние ќе го испратите на вашиот лево адреса, ве молиме да го стори тоа, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.имаме наша сопствена фабрика. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Услуги на клиентите е многу важно за нас. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Зелена производ, во согласност со ФДУ &SGS квалитетот, Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade Едноставен за употреба .Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите 4. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2.
Ставка Опис
големина : 6. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити. 6) Ако треба за царинење, потребата да се обезбеди доказ за купувачот (на купувачот е одговорна партија) ви благодарам многу, Зошто да изберете нас : 1. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!!. Тоа станува многу побрз.7 CM weigt : 37g
Пакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.

Кон својствата

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
FT-368
Тип:
Торта Алатки
is_customized:
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујнски прибор:
Температура:
Направи:

Најдобри предлози во категоријата