.

.

Ајде да се направи 5pc Дрвени Жирафа Голема Големина Недовршени Beechwood Pendents DIY Додаток за Teething Оригиналното Дрво Играчка на Бебето Teether

Ајде да се направи 5pc Дрвени Жирафа Голема Големина Недовршени Beechwood Pendents DIY Додаток за Teething Оригиналното Дрво

DEN 500.16
DEN 455.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе дрвени монистра; направени од перат 100% највисок квалитет природно дрво (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој/таа ќе ви се допадне.
- Единствени, елегантен дизајн
- Обезбедува визуелна стимулација за бебиња
- специјално за бебе teething
-Сите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме!
Сите наши производи се ослободени од хемикалии :
1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски
2.BPA Free
3.Не Phthalates
4.Без Олово
5.Не PVCs
ВАЖНА НАПОМЕНА
*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.
Количина : 5pc
Големина : 11*5.6 cm
Недовршениот Beechwood Pendent
Дрвени Цвет
Рачно изработени DIY
Додатоци
Teething Играчки

Кон својствата

Бренд Име:
ајде да се направи
Материјал Функција:
bpa free
Функција:
Teether
Материјал:
Дрво
Обликот:
Животните
Возраст Опсег:
7-9 месеци
Број На Модел На:
01
Пакување:
5pcs

Најдобри предлози во категоријата