.

.

ИСТОК Градинарски алат 18V Li-ion батерија Cordless трева тример ролна трева косилка за трева телескопски се справи со трева кастрење ET2803

ИСТОК Градинарски алат 18V Li-ion батерија Cordless трева тример ролна трева косилка за трева телескопски се справи со трева

DEN 12175.68
DEN 11445.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификација : Батеријата пакет напон : DC Батерија 18 V : 1300m A.ж, Литиум Без оптоварување брзина : 8000rpm, Сечење Патека : 230mm, Време на Полнење : 4 Часа Гајтанот : 6.5 м,Φ 1.6 mm Телескопски Рачка : Алуминиум(850-1140mm) Прилагодливи пред се справи со Сечење на главата може да се прилагоди на поинаков агол.(+90°, -90°,180°)
Кутија Содржина : 1 x Трева тример 1 x Батеријата pack (Li-ion) 1 x Полнач и полначот станица(VDE/BS/UL/ССА/PSE) 1 x им Помогне на справи и guard 1 x Тркала собрание 1 x упатството(англиски)

Кон својствата

Сечење Тип:
Филамент
Моќност Тип:
Електрична енергија
Функција:
Cordless,Телескопски Рачка
Број На Модел На:
ET2803
сертификација:
CE
Бренд Име:
FGHGF

Најдобри предлози во категоријата