.

.

Freeshipping ИСТОК Моќ Алатки за Наводнување на Градинарски Алатки 450W Cordless Хеџ Тример Електрични Трева Тример Рака ET1102

Freeshipping ИСТОК Моќ Алатки за Наводнување на Градинарски Алатки 450W Cordless Хеџ Тример Електрични Трева Тример Рака ET1102

DEN 11510.40
DEN 9899.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Должина На Сечилото:
46cm
Режа Тип:
Dual
Број На Модел На:
ET1102
Бренд Име:
FGHGF
Извор На Енергија:
Електрични Хеџ Trimmers

Најдобри предлози во категоријата