.

.

Топ Мотор Цилиндри Покритие Одговара ХОНДА GX35 4 Удар Мотор Градина Машини

Топ Мотор Цилиндри Покритие Одговара ХОНДА GX35 4 Удар Мотор Градина Машини

DEN 700.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Новата Замена На Делови
Големина : Како На Сликата
Тежина : Околу 250g
Пакетот Вклучува : 1 * Врвот На Мотор Цилиндри Маска
Одговара : ХОНДА GX35 Мотор Мотор Делови
Ова е не-оригинални резервни дел. Ве молиме проверете ја големината за компатибилност пред да нарачате тоа. Сликите се точни; ќе го добиете она што го гледате во слика.
Buyes&Потребни
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака
1. Превозот методи
2.Време на испорака
Русија 7-15working дена
Азија/Северна Америка/Австралија на 7-15working дена
Западот на Европа од 7-15working дена
Јужна Америка или друга област во 15-35working дена
Враќање&Наплата
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Кон својствата

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
4-мозочен удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
за GX35 Мотор Цилиндри Маска
Тип:
пила

Најдобри предлози во категоријата