.

.

Палење Серпентина За ХОНДА GX35 UMK435 Трева Тример Strimmer Делови на Мотор

Палење Серпентина За ХОНДА GX35 UMK435 Трева Тример Strimmer Делови на Мотор

DEN 421.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Новата Замена На Делови
Големина : Како На Сликата
Тежина : Околу 120g
Пакетот Вклучува : 1 * Палење Серпентина
Го замени Дел # 30500-Z0 Z-013
Одговара : Хонда GX35 Мотор / UMK435 strimmer
Генератор, Косилка за Трева, Трева Тример , Велосипеди , РК Авиони или повеќе
Answer : ___________________________ Note : Ова е не-оригинални резервни дел. Ве молиме проверете ја големината за компатибилност пред да нарачате тоа. Сликите се точни; ќе го добиете она што го гледате во слика.
MH0229

Кон својствата

Бренд Име:
Pouvoir
сертификација:
Други
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Број На Модел На:
За ХОНДА GX35 UMK435 Трева Тример Strimmer Делови на Мотор
Функција:
4-мозочен удар
Тип:
пила

Најдобри предлози во категоријата