.

.

Свежо Postral Стил Креативни Дома Писмо Хидропоника Стаклено Шише Десктоп Дрвени Застане На Растенијата Стаклена Вазна Цвет Тенџере Мебел

Свежо Postral Стил Креативни Дома Писмо Хидропоника Стаклено Шише Десктоп Дрвени Застане На Растенијата Стаклена Вазна Цвет

DEN 883.20
DEN 830.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Креативни Дома Писмо Стаклена Вазна
Трибината е со стаклено шише внатре
Големина : 5bottle вкупната големина : 39.5*8.3*20.5 cm
3 шише вкупната големина : 26*8.3*20.5 cm
2 шише вкупната големина : 17.5*8.3*20.5 cm
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Кон својствата

боја:
3 шише, 5 шише
Број На Модел На:
вкусен растенијата
По завршувањето:
Не Обложена
Материјал:
Керамички
Употреба Состојба:
Кат
Се Користи Со:
вештачко цвеќе
Керамички Тип:
Глина
Стил:
Пастирски
Тип:
Лонци, Колонист

Најдобри предлози во категоријата