.

.

Бесплатен Превозот 20PCS/МНОГУ D5.5*H5CM Евтини Метални Кофи Свадба Кофи Мали Кофи за Свадба

Бесплатен Превозот 20PCS/МНОГУ D5.5*H5CM Евтини Метални Кофи Свадба Кофи Мали Кофи за Свадба

DEN 955.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Топ Големина : 5.5 CM(2.17 инчи)
Шише Големина : 4 CM(1.57 инчи)
Висина : 5 CM(1.97 инчи)
Многу Мал,Ве Молиме Да Се Напомене!!!
1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 5 дена по ставањето на ред, итно плаќање е високо ценет. 2.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 1-2 дена откако ќе ставање на ред.

Кон својствата

Лист Големина:
D55XH50MM
Број На Модел На:
SF-016
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Стил:
Модерна
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Употреба Состојба:
Десктоп
Тип:
Расадник Садови
Бренд Име:
его што
По завршувањето:
Не Обложена
Големина:
D5.5*H5CM

Најдобри предлози во категоријата