.

.

375 L/H E85 E100 надворешни гориво пумпа 14bar max - 12V Универзална Надворешни Електрични Гориво Пумпа Bosh 044 тело СПА Turbo

375 L/H E85 E100 надворешни гориво пумпа 14bar max - 12V Универзална Надворешни Електрични Гориво Пумпа Bosh 044 тело СПА Turbo

DEN 3600.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


СПА Турбо 14 BAR ПЛУС висок проток надворешни гориво пумпа E85 E100
Напон : 12 V
Влезот порт : M18 x1.5
Штекер порт : М12 x 1.5 Спецификации
1. Дизајниран да ја прифати E85 и 100% Етанол
2. За turbocharged/supercharged мотори : до 450 HP.
3. За природно aspirated мотори : до 600 HP.
4. Bosh 044 надворешни тело димензии
5. 375 L/H Протокот
6. Мало пакување

Кон својствата

Специјални Функции:
E85 E100
Осветленост Дел Број:
0580254044
Другиот Дел Број:
0 580 254 044
Објектот Висина:
1.1
Бренд Име:
СПА Turbo
Производителот Дел Број:
SALBCS04

Најдобри предлози во категоријата