.

.

Оригиналниот Гориво Железнички Притисок Сензор За BMW MINI Cooper S R55 R56 R57 R58 R59 Clubman Roadster 1.6 6PH2001.2 6PH2001

Оригиналниот Гориво Железнички Притисок Сензор За BMW MINI Cooper S R55 R56 R57 R58 R59 Clubman Roadster 1.6 6PH2001.2 6PH2001

DEN 2815.20
DEN 2393.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Нашите производи се движат : Гориво Железнички Притисок Сензор, Цела Апсолутен Притисок Сензор (MAP), Диференцијални Притисок Сензор (DPF), серво Волан Притисок на Маслото Сензор, Притисок на Маслото Switch, Температурни Сензори (Coolant / Ер / Масло / Гориво).
На IVOK тим мајстори на јадрото на технологијата на сензор апликација, која вклучувајќи Керамички Притисок, пропелтечи грег тенок филм, Силициум микро топење, итн. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам. На IVOK тим ќе продолжи да работи напорно и да се направи напредок за гол.6 L L4 - Гас 2011 За Мини Купер Џон Купер Работи Clubman 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.6 L L4 - Гас
2006-2013 За Мини R56 Hatchback Cooper S 1598ccm 174 HP 128 KW (Бензин) 2010-2013 За Мини R56 Hatchback Cooper S 1598ccm 163 HP 120 KW (Бензин) 2010-2013 За Мини R56 Hatchback Cooper S 1598ccm 184 HP 135 KW (Бензин) 2009-2011 За Мини R57 Конвертибилна Cooper S 1598ccm 174 HP 128 KW (Бензин) 2010-2013 За Мини R57 Конвертибилна Cooper S 1598ccm 184 HP 135 KW (Бензин) 2010-2013 За Мини R57 Конвертибилна Cooper S 1598ccm 200 HP 147 KW (Бензин) 2011-2016 За Мини R58 Купе Cooper S 1598ccm 163 HP 120 KW (Бензин) 2011-2016 За Мини R58 Купе Cooper S 1598ccm 184 HP 135 KW (Бензин) 2011-2016 За Мини R58 Купе Cooper S 1598ccm 200 HP 147 KW (Бензин) 2007-2016 За Mini Clubman R55 Имот Cooper S 1598ccm 163 HP 120 KW (Бензин) 2007-2016 За Mini Clubman R55 Имот Cooper S 1598ccm 174 HP 128 KW (Бензин) 2012-2016 За Мини Roadster R59 Конвертибилна Cooper S 1598ccm 163 HP 120 KW (Бензин) 2012-2016 За Мини Roadster R59 Конвертибилна Cooper S 1598ccm 184 HP 135 KW (Бензин) 2012-2016 За Мини Roadster R59 Конвертибилна Cooper S 1598ccm 200 HP 147 KW (Бензин)
1.6 L L4 - Гас 2010 Година За Мини Купер Џон Купер Работи Clubman 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2.6 L L4 - Гас 2009 Година За Мини Купер Џон Купер Работи Clubman 1. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.
Во професија, искреност, и решителни за концептот, IVOK е цврсто посветен да биде висок квалитет на притисок и сензор на температура на добавувачот.

Кон својствата

Земја/Регион на Производство:
оригиналниот
Купер-Година:
2012,2011,2010,2006,2009,2013,2007,2008
Другиот Дел Број:
V7540439, V75404398008, 13-53-7-568-050, 13 53 568 7 050
Мини Модел:
купер
Поставување на Возило:
гориво железнички
Бренд Име:
IVOK
Објектот Ширина:
3.2
Објектот Тежина:
0.043
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производителот Дел Број:
6PH2001.2, 13537568050, V754043980-08
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Објектот Должина:
5.3
Објектот Висина:
3.2
Специјални Функции:
гориво железнички притисок сензор
Осветленост Дел Број:
13537528350, V7540439 80-08, 6PH2001, 6PH20012
Тип Име:
гориво железнички притисок сензор
Атрибут:
Оригинална Опрема
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
6PH2001.2, 13537568050, V754043980-08
Осветленост Дел Број:
13537528350, V7540439 80-08, 6PH2001, 6PH20012
Другиот Дел Број:
V7540439, V75404398008, 13-53-7-568-050, 13 53 568 7 050

Најдобри предлози во категоријата